Wiemy jak Cię zaprezentować tam, gdzie chcesz być rozpoznawalny

Daj się zauważyć w publicznej przestrzeni! Bez skutecznej reklamy nie ma rozwijającej się działalności gospodarczej. Potrzebny Ci sprawdzony partner, który zadba o to, jak bardzo będziesz widoczny na zewnątrz? Jesteś na właściwej stronie – znajdziesz u nas materiały reklamowe, informacyjne i promocyjne, które 24/7 będą pracować na Twój sukces. Gwarantujemy wykonanie zewnętrznej prezentacji Twojej firmy z dbałością o najwyższą jakość i doskonały outfit. Niezależnie, czy współpracując z nami zdecydujesz się na megaboard o powierzchni 36 m kw., standardowy billboard czy plakatową prezentację na roll-upie, Twojej reklamy zwyczajnie nie da się ominąć wzrokiem.

Brokers Media – skutecznie widoczna reklama

Dysponujemy najnowocześniejszymi rozwiązaniami poligraficznymi we własnej drukarni. Dlatego nasze outdoorowe nośniki ustawione w ruchliwych lokalizacjach wyposażamy w wielkoformatowy wydruk z żywymi i trwałymi kolorami. Jesteśmy także regionalnym tygrysem, jeśli chodzi o mobilne tablice reklamowe. Możemy się z nimi pojawić w dowolnym miejscu Polski.

Śląsk i Małopolska znają nasze billboardy.

Jeśli chodzi o stacjonarne billboardy, zdobywamy najlepsze lokalizacje na terenie Śląska i Małopolski. Jesteśmy stąd i doskonale rozumiemy specyfikę lokalnego biznesu. Nasza siedziba znajduje się w Oświęcimiu, ale przyjmujemy zlecenia na reklamę wielkopowierzchniową i outdoorową dla przedsiębiorstw, handlu, klientów prywatnych, instytucji i stowarzyszeń z takich miejscowości jak WadowiceKęty, Oświęcim, Andrychów, Zator, Bielsko-Biała czy Chrzanów. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Stale się rozwijamy i wkrótce będziemy mogli zaprezentować Twoją firmę w zupełnie nowych miejscach.